Shiten mobilje për Zyrë.

Numri i njoftimit: 6764 | Postuar në: 22.01.2014, 21:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Pajisje Zyrash, Mjete shkollore / Mobilje për Zyrë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten mobiljet e nje zyre ne Vlore. Cmim te arsyeshem. Shiten ose nderrohet me dyqan tjeter ne Tirane dhe objekti ku ishte zyra. Zyra ndodhet te Lagjja 10 Korriku. Rruga Piro Sava. Faleminderit.

 Vlorë

Dërgo E-mail

 Saimir