seat ibiza

Numri i njoftimit: 6767 | Postuar në: 22.01.2014, 22:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Seat

Modeli: Ibiza

Viti: 2001

Karburanti:: Naftë

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i huaj

Çmimi: 2.700 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


shes seat ibiza te 2001 me dokumenta italian 1.9 tdi (me d dhe i te kuqe) per info o per me e pa merni ne tele 06863358681

 Kurbin

Dërgo E-mail

 ndricim