shiten kostume e femrash veshje te tjera

Numri i njoftimit: 6768 | Postuar në: 22.01.2014, 23:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Kostume

Madhësi: M

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


PER ARSYE MBYLLJE AKTIVITETI VIHEN NE SHITJE VESHJE FEMRASH SI KOSTUME SERIOZE FUSTANE TE NDRYSHME MBREMJEJE
DHE DISA VESHJE PER FEMIJE [GOCASH] MALL ITALIAN DHE AMERIKAN

 Tiranë

Dërgo E-mail

 agim xh