Ambient biznesi me qira në Rus

Numri i njoftimit: 67705 | Postuar në: 23.11.2017, 14:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 0

Çmimi: 2.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Hapësirë, ambiente shërbimi, Zyra / Ambiente shërbimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 400 m² në kat të fundit të një godine 5-katëshe në sheshin “Rus i Madh”, rruga “Martin Camaj”.
E rikonstruktuar në dhjetor të 2013, ndërtesa ofron kualitet të lartë në punime dhe materiale.
Kati i fundit ka lartësi 4.3m si dhe ofron një verandë rreth 180m².
✅Ambienti përbëhet nga:
- punime mermeri,
- xhama plastike tripleks
- termoizolim me sistemin dopiokapot,
- punime dekorative.
✔Cilësitë e ambientit:
- Muret kanë trashësi 40cm dhe përbëhen prej tulle me vrima me trashësi 8 cm+polisterol 5 cm+20 cm tullë me vrima + jashtë 5cm polisterol+ rrjetë+ grafiato njëshe+ bojë.
- Godina ka dhe 230 ndriçues led, si tokësorë ashtu edhe muralë, që bëjnë të mundur një ndriçim mahnitës jashtë ndërtesës.
- Përpara ndërtesës janë të rezervuara 10 vende parkimi, si dhe vend për 20-30 biçikleta. Opsionale: 40 vende parkimi shtesë si dhe per vend shtesë për 60 biçikleta. Ky vendparkimi është 30m larg ndërtesës.
- Është e përshtatshme për bar - restorant, qendër tregtare, etj.
- Disponon dokumentacion të rregullt hipoteke.
- Ndërtesa ndodhet në një nga lagjet më të njohura të qytetit të Shkodrës, në rrugën kryesore dhe qendrore të qytetit.
🏷ÇMIMI: 2’000 € në muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate