Tirane, Japim me Qera Dyqan ne Bulevardin Zogu I, prane Mini

Numri i njoftimit: 67737 | Postuar në: 01.12.2017, 15:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Te tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Tirane, Japim me Qera Dyqan ne Bulevardin Zogu I, prane Ministris Drejtesise. Dyqan me siperfaqe 55m2. Dyqani eshte i mobiluar Bar–Kafe, i pershtatshem per cdo lloj biznesi, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, me fasade xhami dhe mundesi reklamimi. Cmimi 300 Euro/muaj.

Per me shume informacion... http://www.tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/2391-japim-me-qera-dyqan-ne-bulevardin-zogu-i-prane-ministris-drejtesise.html?lang=sq
Tirana Real Estate
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate.al@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Tirana Real Estate