Shitet truall

Numri i njoftimit: 67738 | Postuar në: 01.12.2017, 15:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 515

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 130.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet truall ne lagjen 15 tetori te Fierit , dispnon hipoteke te rregullt dhe nje sip prej 515m2 plus 50m2 banes . cmimi i diskutueshem .

 Fier     Fier

Dërgo E-mail

 Info Prona Wendy