Shtëpi private 2-katëshe në shitje

Numri i njoftimit: 67749 | Postuar në: 02.12.2017, 18:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 205

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 100

Çmimi: 65.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2-katëshe, me një sipërfaqe totale prej 205 m² dhe vendndodhje në rrugën “Ludovik Saraçi”, pas Qendrës së Këshillimit dhe Shërbimit “Malteser”.
✅Kati I shërben për njësi tregtare (mund të shfrytëzohet edhe për banim).
Kati II është i banueshëm dhe përbëhet nga:
-tre dhoma gjumi
-dhomë ndenjeje + kuzhinë
-ballkon
-koridor
✔Cilësitë e shtëpisë:
- Shtëpia është në gjendje të vjetër.
- Zotëron dokumentacion të rregullt.
- Ka oborr.
🏷ÇMIMI: 65’000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate