MUNDESI PERFEKTE

Numri i njoftimit: 67750 | Postuar në: 09.07.2023, 18:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 12

Sipërfaqja: 530

Numri i kateve: 4

Ngrohja: Te tjera

Sipërfaqja e oborrit: 100

Çmimi: 480.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Vila eshte ndertuar ne vitin 2009 ne qender te Korces.Ajo perbehet prej 12((dymbedhjete) ambjetesh akomodimi,4(kater) tualete me dritare,papafingomme siperfaqe 130 m/2, bodrum, garazh, obor.Sistemi i ngrohjes eshte dhe me dru dhe me istalime per ngohje qendrore.Te gjitha ambientet jane shtruar me parket lisi.dritaret jane duroplast dhe grilla duralumini.Bodrumi sherben si garazh per deri 6 automjete. Vila ka nje shtrese termo izoluse prej 5 cm midis tullave .
KONTAKT +355 692499946

 Korçë     Korçë

Dërgo E-mail

 vilanikol