SHITET APARTAMENT NE DURRES

Numri i njoftimit: 67769 | Postuar në: 06.12.2017, 13:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 86

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 4

Çmimi: 320 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


SUPER OKAZION!Durres, shes apartament 2+1,86.5m² 320 Euro/m2 (Lagjia 13,Plazh Durres)
SUPER OKAZION!
Shes Apartament ne adresen Lagjia 13,Plazh,Kompleksi Rotondo,Durres.
Apartamenti eshte me strukture 2+1
Siperfaqja totale e apartamentit eshte 86.5m²
Ndodhet ne katin e 4(kater) banim
Apartamenti eshte me certifikata pronesie.
Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ne zonen e plazhit,dhe me nje infrastrukture mjaft te mire.
CMIMI:320 euro/m²
Per me shume informacion na kontaktoni ne:
Nr Cel:0682056356

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Pespa Albania