Kapanon për shitje në Bahçallëk

Numri i njoftimit: 67771 | Postuar në: 06.12.2017, 14:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Te tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një kapanon me një sipërfaqe prej 527 m² dhe me vendndodhje në Bahçallëk, afër bar-restorant “Shqiponja".
✔Cilësitë e kapanonit:
- Kapanoni është i përshtatshëm për fasoneri (prodhim këpucësh) dhe gjithashtu ofron makineri të përshtatshme sipas standardeve europiane.
- Ka dalje të drejtpërdrejtë në rrugën nacionale të qytetit të Shkodrës.
- Zona përreth kapanonit po zhvillohet dhe po rindërtohet me ritme shumë të shpejta.
- Ofrohet për shitje me të gjitha pajisjet.
🏷ÇMIMI: 300'000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate