Shtëpi private në shitje në Perash

Numri i njoftimit: 67774 | Postuar në: 07.12.2017, 18:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 245

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 0

Çmimi: 135.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2-katëshe me adresë: rruga “Edith Durham”, Perash. Shtëpia gëzon një sipërfaqe prej 245 m².
✅Shtëpia përbëhet nga:
- Sallon + Kuzhinë.
- Tri dhoma gjumi.
- Një dhomë pritjeje.
- Dy banjo.
- Korridor.
✔Cilësitë e shtëpisë:
- Është e shtruar e gjitha me pllaka.
- Shitet e pamobiluar.
- Shtëpia ka një shkallë përbrenda për të shkuar në katin e dytë.
- Ndodhet në dalje në rrugën kryesore dhe ka sipërfaqe të bollshme.
- Ka oborr para dhe prapa shtëpisë.
- Ndodhet në një zonë të qetë dhe afër fasiliteteve të ndryshme si; bar-restorant, shkolla, ushqimore, parukeri, etj.
🏷ÇMIMI: 135’000 € *I DISKUTUESHËM*
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate