TRUALLI I DHUROHET BLERESIT TE OBJEKTIT

Numri i njoftimit: 67801 | Postuar në: 09.07.2023, 18:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 1210

Çmimi: 199.990 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Magazina

Lloji i njoftimit: Shitet


Objekti,qe mund te shitet edhe me pjese si dhe te leshohet me qira, eshte ish fabrika e perpunimit te molles i ndertuar mbi nje truall me sip 910 m/2 dhe eshte i organizuar ne kete menyre: kati nen toke 150 m/2 kati pare 600 m/2 kati dyte 300 m/3 kati i trete 78 m/2 dhe kati i kater 78 m/2.ne objekt ka dhe uje teknologjik. tel +355692499946

 Korçë     Korçë

Dërgo E-mail

 vilanikol