Shtëpi private dy-katëshe në shitje në Bahçallëk

Numri i njoftimit: 67811 | Postuar në: 13.12.2017, 17:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 300

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 100

Çmimi: 68.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private me vendndodhje: Bahçallëk, rrugica përballë hotel "Ambasador".
Shtëpia është një ndërtesë e re dy-katëshe me një sipërfaqe totale prej 300 m² (kati i parë, kati i dytë dhe oborri).
✅Shtëpia përbëhet nga:
* Kati I që mund të përdoret si garazh ose magazinë.
* Kati II banues që përfshin:
- dhomë ndenjeje + kuzhinë
- dy dhoma gjumi
- ballkon
- korridor i bollshëm.
✔Cilësitë e shtëpisë:
- Tarraca është e izoluar, për mbrojtje ndaj lagështirës.
- Është një pronë mjaft e përshtatshme, pasi ndodhet larg smogut dhe zhurmave.
- Ndodhet në një lagje të banuar nga familjarë.
🏷ÇMIMI: 68'000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355673108008, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate