Shtëpi private 2+1 në shitje

Numri i njoftimit: 67826 | Postuar në: 15.12.2017, 12:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 120

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 422

Çmimi: 113.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 me vendndodhje: rruga “Tepe” (te rotondoja)
Prona ka një sipërfaqe ndërtimi prej 120 m² dhe një truall me sipërfaqe prej 542 m².

✅Shtëpia përbëhet nga:
- 2 dhoma gjumi
- sallon + kuzhinë
- korridor
- banjo

✔Cilësitë e pronës:
- Shtëpia ka në dispozicion një dyqan me sipërfaqe 85 m², duke ofruar shfrytëzimin e saj per shërbime të ndryshme.
- Zona në të cilën ndodhet është mjaft e qetë.
- Pjesa e oborrit është e gjelbëruar dhe e mjaftueshme për parkimin e makinave.
- Shtëpia shitet e mobiluar.

🏷ÇMIMI: 113’000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355673108008, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate