Tokë në shitje në Vermosh

Numri i njoftimit: 67828 | Postuar në: 15.12.2017, 17:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 7500

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 7.500.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Vermosh, afër doganës. Toka ndodhet në buzë të rrugës dhe ka sipërfaqe prej 7500 m².

✔Cilësitë e tokës:
- Rruga përshkohet jo vetëm nga vendas, por edhe nga banorë nga Mali i Zi.
- Është një urë lidhëse mes Plavës, Gucisë dhe Podgoricës.
- Ndodhet në një zonë që po zhvillohet me hapa të shpejtë nga ana turistike dhe kjo do ishte një mundësi shumë e mirë investimi për biznese si: pikë karburanti (autogrill), bar-restorant etj.
- Toka zotëron dokumentacion të rregullt.

🏷ÇMIMI: 75 milionë lekë
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355673108008, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate