Shtëpi private në shitje në Rus

Numri i njoftimit: 67835 | Postuar në: 18.12.2017, 13:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 220

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Qendrore

Sipërfaqja e oborrit: 320

Çmimi: 190.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 2-katëshe me një sipërfaqe 430 m² (nga kjo 320 m² janë oborr, ndërsa banimi 220 m² të dy katet), me adresë: lagjja "Rus", te shkolla 9-vjeçare "10 Korriku".

✅Kati i I përbëhet nga:
- Sallon + kuzhinë.
- Dhomë gjumi.
- Koridor.
- Një banjo.

✅Kati i II përbëhet nga:
- Dhomë gjumi matrimoniale.
- Dhomë gjumi.
- Verandë.
- Koridor.
- Banjo.

✔Cilësitë e vilës:
- Vila është një ndërtesë e re, e ndërtuar në vitin 2014.
- Zotëron një oborr me hapësirë të madhe dhe është shumë relaksuese.
- Ka një pus tradicional funksional.
- Pemë frutore të ndryshme.
- Në oborr ndodhet një ndërtesë (e re) prej 26m² e cila mund të përdoret për funksione të ndryshme.
- Shtëpia është e shtruar e gjitha me pllaka, ndërsa dritaret janë dopio xham dhe me grila të jashtme të cilat shërbejnë për izolimin e zhurmave dhe gjithashtu të temperaturës.
- Ndodhet në një zonë të qetë dhe me dalje në rrugën kryesore.
- Ka shkallë e jashtme për t’u ngjitur në katin e dytë.
- Shtëpia ka 2 sisteme ngrohje.
a) Sistem ngrohje me kondicioner që
ndodhen në çdo dhomë.
b) Sistem ngrohje me kaldajë.
- Shtëpia ofrohet në shitje me gjithë orenditë shtëpiake të cilat janë në gjendje shumë të mirë.

🏷️ÇMIMI 190'000 €
--------------------------------
▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355666666765,
📱+355695292667
ose
📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë 📧 të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate