Krevet 2 kate (smartbed)

Numri i njoftimit: 67853 | Postuar në: 21.12.2017, 14:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 450 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fjetje / Krevate

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Shtrat dy kate (Smartbed) me dyshek qe paloset per muri, i perdorure 1 vite, pordhim Italian. Shume i pershtatshem per dhoma te vogla, me gjersi vetem 20cm nga muri duke len hapsire te mjaftueshme.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Anzza