Shitet vile 3 kate + dyqan sip totale 1000 m2

Numri i njoftimit: 67855 | Postuar në: 21.12.2017, 15:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 6

Sipërfaqja: 1000

Numri i kateve: 3

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 720

Çmimi: 300.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


CITYHOME ka per te shitur Vile 3 kate + Dyqan. Vila ka sip totale 1000 m2. Vila ndodhet ne rrugen SH1 Shkoder.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Cityhome >(Ndërmarrje)