Tokë për shitje në Theth 49,5 €/m²

Numri i njoftimit: 67861 | Postuar në: 23.12.2017, 14:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 1515

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 75.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe totale prej 1515 m² dhe me adresë në zonën turistike të Thethit, Malësi e Madhe.

✔Prona ka këto karakteristika:
- Është e parrethuar.
- Shtrihet në një terren fushor dhe ka një konfigurim në formë të rregullt katërkëndore.
- Ofron një pamje mbresëlënëse të Alpeve përreth.
- Ndodhet larg smogut dhe zhurmës së qytetit.

🏷️ÇMIMI: 75'000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355673108008, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate