Vilë dy-katëshe për shitje në Rus

Numri i njoftimit: 67874 | Postuar në: 26.12.2017, 17:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 310

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Qendrore

Sipërfaqja e oborrit: 390

Çmimi: 265.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për vilë dy-katëshe e gjysmë me një sipërfaqe të brendshme prej 310 m² dhe e ndërtuar në një truall me sipërfaqe 700 m².
Vila ndodhet në Rus, ngjitur me shkollën “Përparimi”.

✅Vila përbëhet nga:
- Salloni
- Kuzhina e bollshme
- Tri dhoma gjumi
- Tri banjo

✔Prona gëzon këto karakteristika:
- Ka oborr të bollshëm me bimë dekorative.
- Muret me të cilët është ndërtuar janë dopio-tullë.
- Është e shtruar me polisterol.
- Ofron ngrohje me sistem kaldaje.
- Banjot kanë hidromasazh.
- Në dizpozicion të vilës është edhe një garazh.
- Vila është e ndërtuar 15 vitet e fundit dhe është në gjendje mjaft të re.

🏷ÇMIMI: 265’000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355673108008, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate