Kapanon me qira

Numri i njoftimit: 67879 | Postuar në: 29.12.2017, 15:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.500 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Te tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron me qira një kapanon tek zona e Ish-parkut, në Shkodër. Kjo pronë përbëhet nga dy kate dhe ka një sipërfaqe totale prej 900 m², ku 800 m² janë ndërtim, si dhe pjesa e mbetur 100 m² është oborr.

✅Kapanoni përbëhet nga:
- Kati I + Kati II
- Dy banjo
- Dhoma për zyra

✔Cilësi të kësaj prone:
- Është e shtruar e gjitha në pllakë.
- Ndodhet në rrugë kryesore dhe ka lidhje me unazën e qytetit.
- Është i përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti, si: fabrikë, ekspozitë, zyra, magazinë, etj.
- Ka një sistem elektrik 3-fazor.
- Kapanoni është i rikonstruktuar në vitin 2012 sipas standardeve më të larta.

🏷ÇMIMI: 1'500 €/MUAJ *I DISKUTUESHËM*
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate