Shtëpi private dy-katëshe në shitje

Numri i njoftimit: 67899 | Postuar në: 06.01.2018, 16:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 224

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 50

Çmimi: 18.000.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi moderne private dy-katëshe 4+1 me vendndodhje në Shirq, Dajç dhe me sipërfaqe 224 m².
Prona është e ndërtuar mbi një truall me sipërfaqe 2 dynym e 600 m².

✅ Shtëpia ka në përbërje:
- Një sallon të mobiluar në mënyrë mjaft moderne
- Një kuzhinë të kompletuar me banak
- 4 dhoma gjumi në katin e dytë
- Dy banjo të kompletuara
- Një garazh

✔Prona gëzon këto cilësi:
- Ofron një verandë çlodhëse me sipërfaqe 50 m².
- Ka një çati cilësore prej druri austriak special.
- Dritaret e dhomave janë duralumin dhe dopioxham, si dhe kanë rrjeta dhe grila të jashtme.
- Dyert e brendshme të shtëpisë janë prej druri.
- Është e shtruar krejtësisht me pllakë.
- Ka mobilje të kushtueshme dhe mjaft moderne.
- Shitet e gjitha e mobiluar.

🏷ÇMIMI: 180 milionë lekë
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate