jap me qera per student

Numri i njoftimit: 6825 | Postuar në: 25.01.2014, 21:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 20

Ngrohja: Me rrymë

Çmimi: 15.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dhoma

Lloji i njoftimit: Me qira


disponoj dhoma me qera per student ku kemi 10 dhoma 5 dushe dhe banjo guzhine dhe lavatrice e perbashket i kemi ne tirane prane insitutit buqesore nje dhome ka 2 krevate nje tavoline dhe rafte per secilin person jane per student ambjenti eshte teper i sigurt uje dhe energjia paguhet nga une rruga kryesore tirane kamez prane spitalit hygea mund te kontaktoni ne cel 00355682029910

 Tiranë

Dërgo E-mail

 mirsim