Tastjer MSI S420 S425 S430 Series US Keyboard Black

Numri i njoftimit: 6957 | Postuar në: 31.01.2014, 12:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15 €

Kategoria Kompjutera / Pjesët përbërëse të kompjuterit / Tastierë, minj, Kabëlla dhe adapterë

Lloji i njoftimit: Shitet


Model no: MP-03083U4-3595 USA Internacional language P/N: S11-00US210-C54

 realkompjuter