Tokë/arë në shitje në Bardhaj

Numri i njoftimit: 69909 | Postuar në: 10.01.2018, 17:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 8500

Lloj i tokës: Bujqësore

Çmimi: 6.500.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një tokë/arë me sipërfaqe 8.5 dynym e ndodhur në Bleran, Bardhaj, tek ish-vreshtat e shtetit.

Toka zotëron dokumentacion të rregullt dhe është ideale për ullishte dhe vreshta.

🏷ÇMIMI: 6’500’000 lekë të reja
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate