SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES

Numri i njoftimit: 69918 | Postuar në: 07.08.2018, 08:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 78

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 6

Çmimi: 450 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


SUPER OKAZION
SHITET APARTAMENT 2+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE
Me siperfaqe totale 78.1m²,
Kati 6 Teknik ose kati I peste i banimit.
Apartamenti ndodhet ne Durres , Lagjia 13 Plazh, prane karburant Gega.
Pallati ndertuar me parametra bashkekohore.
Apartamenti shitet me cmim mjaft te favorshem duke iu referuar dhe zones ne te cilen ndodhet.
CMIMI 450 EURO/M²

Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni ne:
CEL: 0682084735
MAIL: imobiliare@pespagroup.com

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Pespa Albania