Shtëpi private 2+1 me qira

Numri i njoftimit: 69956 | Postuar në: 16.01.2018, 15:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 90

Numri i kateve: 1

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 300

Çmimi: 20.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2+1 një-katëshe me sipërfaqe 90 m² dhe me adresë: rruga “Andrea Skanjeti”, te rotondoja te varret katolike.

✅Shtëpia përbëhet nga:
- 2 dhoma gjumi
- 1 sallon
- 1 banjo të kompletuar
- korridor

✔Cilësitë e pronës:
- Shtëpia ofron një oborr me sipërfaqe prej 300 m².
- Është e shtruar me pllaka.
- Shitet pjesërisht e mobiluar, duke përfshirë kuzhinën krejtësisht të re si dhe mobiljet kryesore si: frigorifer, sobë.

🏷ÇMIMI: 20’000 lekë në muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate