Shitet toke sip 4000 m2

Numri i njoftimit: 69961 | Postuar në: 17.01.2018, 14:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 4000

Lloj i tokës: Të tjera

Çmimi: 1.000.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


CITYHOME ka per te shitur toke sp 4000 m2. Toka ndodhet ne hyrje te qytetit te Shkodres.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Cityhome >(Ndërmarrje)