Shtëpi private në shitje në Bogë

Numri i njoftimit: 69969 | Postuar në: 18.01.2018, 17:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 85

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 300

Çmimi: 78.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private dy katëshe në fshatin Bogë që ndodhet rrugës për në Theth. Prona gëzon një sipërfaqe totale prej 300 m², brenda së cilës 75 m² janë për katin e parë dhe 85 m² për katin e dytë.

✅Shtëpia përbëhet nga:
-sallon
-kuzhinë
-dy dhoma gjumi në katin e dytë
-ballkon
-banjo
-koridor
-garazh

✔Cilësi të pronës:
- Është e pozicionuar në një zonë turistike shumë të preferuar.
- Ndodhet larg smogut dhe zhurmës së qytetit.
- Ofron një pamje mbresëlënëse të Alpeve veriore të Shqipërisë.
- Është e përshtatshme si shtëpi pushimi dhe banimi.

🏷ÇMIMI: 78’000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate