piano

Numri i njoftimit: 69977 | Postuar në: 19.01.2018, 23:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 6.000 € i diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Organo, Piano

Lloji i njoftimit: Shitet


shes piano Strauss ne gjendje shum te re.

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 luela