Shtëpi private 1+1 me qira

Numri i njoftimit: 69980 | Postuar në: 20.01.2018, 16:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 60

Numri i kateve: 1

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 100

Çmimi: 150 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 1+1 me sipërfaqe 60 m² dhe me adresë: lagjja "3 heronjtë" rruga "Marie Kraja".

✅Shtëpia përbëhet nga:
- Salloni
- Dhoma e gjumit
- Korridori
- Një banjo e kompletuar

✔Cilësitë:
- Është e pajisur me të gjitha mobiljet e nevojshme.
- Është e shtruar e gjitha me pllakë.
- Jepet me qira në gjendje shumë të mirë.

🏷ÇMIMI: 150 € në muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate