koshere per blet

Numri i njoftimit: 70 | Postuar në: 31.07.2012, 21:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 35 € i pa diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


bletar te nderuar pershendetje ,ju tani keni mundesin qe punen tuaj me blet te lehtsoni edhe me shum lehtsimi ne ket ras jan "prodhimet tona te kosherev " prodhimt tona jan te dimenzjonev te sakta te standartev evropjane dhe slovene jan 10 ramsha por prodhojm edhe modele tjera por vetem me porosi te tjerat
ne ket prodhim e kemi fillu qe nga vitet 1992 e ketej pra kemi nje provoj te madhe ne ket drejtim dhe mund te them lirisht se jami te vetimit ne kosov qe bejm ket prodhim ter vitin duke punu ne ket prodhimtari . mir bletar te nderuar spo ju marr shum koh por ju kisha ftu te na vizitoni dhe t ebindeni me prodhimin ton ne fabriken ton ne fsahtin Mleqan te kumunes se Malisheves Kosovë

Arsim kryeziu
tel +377.0.44834763

 arsim kryeziu