Tokë për shitje në Kune 60 € /m².

Numri i njoftimit: 70002 | Postuar në: 25.01.2018, 14:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 10000

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 600.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Shëngjin, Kune të Lezhës. Ka një sipërfaqe prej 10’000 m² dhe është e përshtatshme për vila pushimi.
Toka gjendet në një zonë shumë të qetë dhe vetëm 250 m larg nga plazhi.

🏷ÇMIMI: 600'000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate