DURRES SHITET TROKITESE DERE E MADHE ,KOMPLET BRONZ, ANTIKE

Numri i njoftimit: 70004 | Postuar në: 09.03.2018, 08:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Antikvitete, Art, Koleksione / Koleksionim

Lloji i njoftimit: Shitet


DURRES SHITET TROKITESE DERE E MADHE ,KOMPLET BRONZ .PESHA RRETH 3 KILE E GJYS ,ME IMAZHIN E KOKES SE LUANIT, E PUNUAR KOMPLET ME DORE NE PERJUDHEN E PERANDORIS OSMANE , ME KETO PERMASA 25 CM GJATESI DHE 15 CM GJERESI..I PERKET PERJUDHAVE SHUM TE HERSHME ,ATHER ISHTE SIMBOLI I MIRQENJES DHE MBARESIS .TE FAMILJEVE TE PASHALLARVE E BEJVE.CMIMI 300 MIJ LEK TE VJETRA , PER KONTAKTIME NE CEL: 0693939320

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 miri