Shitet

Numri i njoftimit: 70006 | Postuar në: 25.01.2018, 20:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.000 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shiten paisje byrektore jan dy ngrohese byreku sobe me dy vatra me gaz korent trefazore tabel me drit dhe pa drite lavaman banak tavolin mermeri

1000€ diss

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Elsa