Apartament ne shitje 2+1.

Numri i njoftimit: 70010 | Postuar në: 05.01.2019, 15:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 90

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 2

Çmimi: 71.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Apartament 2+1 me hipoteke me siperfaqe totale 90 m2. Prona ndodhet ne lagjen nr 4 mbi plazhin e pllakave me pamje te pjeseshme nga deti.Apartamenti ndodhet ne nje pallat i ndertuar ne vitin 1990 por i rikonstruktuar totalisht.Hyrja perbehet prej 2 dhome gjumi ,1 sallon sebashku me kuzhine,1 tualet,dhe parking.Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te dhe ne cmim jane te perfshira edhe pajisjet. Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 gentjan