Detektiv Private

Numri i njoftimit: 70011 | Postuar në: 26.01.2018, 20:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Përshkrimi:

Misioni i ynë, është që të ofrojmë informacione dhe fakte të besueshme për klientët, për vendimmarrje të drejtë dhe efektive. Para fillimit të çdo hetimi, fokusi ynë kryesor është të kuptojmë nevojat e klientit dhe pastaj të ofrojmë zgjidhje me cilësi të lartë, duke ruajtur konfidencialitetin e plotë.Shërbimet:

Mbledhja e Informacionit, Operacione të fshehta, Hetimi i historikut personal, Verifikimi i Pasurive, Kërkimi i Personave të Humbur, Hetim i vjedhjeve të Punëtorëve, Ndihma e Prindërve në monitorimin e fëmijëve të tyre, Kërkimi për automjetet e vjedhura, Hetim i vjedhjeve të punëtorëve, Gjurmimi dhe fotografimi, Vjedhjet e dyqaneve dhe Hetimi Tregtarë, Hetimi në fazën parapunësimit, Hetim i mashtrimeve të sigurimeve, Hetimi i vendndodhjes, Hetimi i krimit kibernetikë, Anti – Përgjim, Hetimi Martesor, Monitorimi me GPS.Për informacion të mëtejshëm mbi shërbimet e ofruara ose për të diskutuar një çështje apo situatë, ju lutemi kontaktoni: detektivprivat.ag@gmail.com

 Tiranë     Bërxullë

Dërgo E-mail

 DETEKTIV