Shtëpi private + truall në shitje në Shirokë

Numri i njoftimit: 70013 | Postuar në: 27.01.2018, 12:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 1243

Numri i kateve: 1

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 1000

Çmimi: 250.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private + truall me një sipërfaqe 1243 m², me vendndodhje në Shirokë.

✔Cilësitë e pronës:
- Zona në të cilën ndodhet trualli ofron qetësi, ajër të pastër dhe gjelbërim.
- Përveç zonës së poshtme të liqenit, nga njëra anë ka edhe një rrip të gjelbër dhe një rrugë nga ana tjetër.

🏷ÇMIMI: 250'000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355676666765, 📱ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate