Riparime elektrike avolxhime

Numri i njoftimit: 70024 | Postuar në: 30.01.2018, 11:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.000 €

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Riparime dhe servisime, Mirëmbajtje / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Riparime elektrike, elektromekanike, Avolzhime. Servis e mirmbajtje per cdo lloj paisje vegla pune paisje te industris se rende dhe te leht. Avolzhime te cdo lloj elektromotori pa limit fuqie ne KW. Hermetik dhe normal. Pompa uji motora per dhoma frigoriferike si dhe motora te rinj mereduktor per trasportjera etj...

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 TK elektromecanic service >(Ndërmarrje)