Tokë në shitje në Dobraç

Numri i njoftimit: 70025 | Postuar në: 30.01.2018, 12:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 4000

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 200.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me vendndodhje afër rrugës “Hidrovori” në Dobraç. Toka gëzon një sipërfaqe prej 4000-8000 m² dhe ndahet nga në dy pjesë nga Bypass-i.

✔Cilësitë e pronës:
- Gëzon të gjitha dokumentacionet e rregullta.
- Është mjaft e favorshme për banim pasi ndodhet në një zonë të qetë për familjarë.

🏷ÇMIMI: 50'000 €/dynymi
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate