Truall + shtëpi private në shitje

Numri i njoftimit: 70047 | Postuar në: 05.02.2018, 13:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 312

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 88.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe 312 m² të ndodhur në rrugën “Vladimir Jani”.
Mbi këtë truall është e ngritur një ndërtesë/shtëpi me sipërfaqe 124 m², me çati dhe dysheme të shembur.

✔Cilësitë e pronës:
- Shtëpia ka një strukturë që përbëhet nga 4 dhoma gjumi, një sallon, një banjo dhe një korridor.
- Trualli zotëron leje ndërtimi dhe dokumentacion të rregullt pronësie.

🏷ÇMIMI: 88’000 €

--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate