Vilë 3-katëshe në shitje te shkolla austriake

Numri i njoftimit: 70057 | Postuar në: 07.02.2018, 13:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 11

Sipërfaqja: 400

Numri i kateve: 3

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 315

Çmimi: 200.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 3-katëshe me një sipërfaqe toke 315 m² dhe sipërfaqe ndërtimi + garazh 400 m² me adresë: rruga "Dedë Gjon Luli", afër shkollës austriake "Peter Mahringer", 100 m në vijë ajrore.
Vila është ndërtim i ri shumë cilësor dhe me një standard të lartë, duke ofruar kushte shumë të mira banimi.
Ka një organizim perfekt të dhomave si dhe dritare në të gjitha anët e shtëpisë duke mundësuar kështu dritë natyrale gjatë gjithë kohës.

✅Vila përbëhet nga:
Kati I që ka:
- 3 dhoma gjumi
- dhomë ndjenjeje me kuzhinë
- korridor
- banjo
Kati II që ka:
- 4 dhoma gjumi
- korridor
- banjo
Kati III që ka:
- 4 dhoma
- korridor
- banjo

✔Cilësi të tjera të vilës:
- Kati i parë ka kondicioner në çdo dhomë
- Dhoma të shtruara me parket
- Garazh (hapësirë e mjaftueshme për 2 makina )
- Oborr i mjaftueshëm (bimë dekorative)
- Kati i dytë dhe kati i tretë janë të rrethuar me ballkon
- Uji i lidhur me ujësjellës + me shpim

🏷ÇMIMI: 200'000 € (i negociueshëm)
--------------------------------
▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate