Shtëpi private në shitje në Tiranë

Numri i njoftimit: 70062 | Postuar në: 09.02.2018, 14:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 9

Sipërfaqja: 137

Numri i kateve: 3

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 439

Çmimi: 500.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private tre katëshe me adresë: rruga “Todi Shkurti, nr. 18”, në Tiranë.
Prona ka një sipërfaqe totale prej 576.8 m² dhe përfshin 137.8 m² ndërtesë dhe truall prej 439 m².

✅Shtëpia është e organizuar në:
- Tre kate, ku secili prej tyre ka sipërfaqe prej 147 m² dhe përfshin kuzhinë + 3 dhoma gjumi + 2 banjo + ballkon
- Papafingoja ka 118 m² dhe një banjo
- Kati përdhese ka 125 m² dhe përfshin dy garazhe (jo shumë të përdorur).

✔Cilësitë e shtëpisë:
- Dritaret janë të pajisura me grila të jashtme.
- Është e shtruar me pllaka, përveç dhomave të gjumit të fëmijëve që janë të shtruara me parket.
- Ka dokumentacion të rregullt.
- Është e mobiluar pjesërisht dhe shitet si e tillë.

🏷ÇMIMI 500.000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it:
📧 sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate