Hyrje 2+1 në shitje te ura Dervishbeg

Numri i njoftimit: 70064 | Postuar në: 09.02.2018, 16:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 130

Numri i kateve: 3

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 60

Çmimi: 70.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një hyrje 2+1 në katin e parë të një shtëpie private me adresë tek Ura Dervishbeg, rruga "Bardhosh Dani" me një sipërfaqe totale prej 130 m², ku 70 m² janë ndërtim dhe 60 m² oborr.

✅Hyrja ndahet respektivisht në:
- Sallon + Kuzhinë
- 2 dhoma
- Banjo me të gjitha hidrosanitaret

✔Cilësi të tjera të kësaj prone:
- Është e rikonstruktuar vitet e fundit.
- Është e shtruar e gjitha në pllakë.
- Dyert e brendshme janë prej druri dhe dritaret dopio-xham.
- Ndodhet në një zonë mjaft të qetë, e përshtatshme për familjarë.
- Ka oborr të bollshëm për parkimin e një automjeti.
- Është e pajisur me hipotekë.

🏷️ÇMIMI: 70'000 €
-----------------------------------------------------------
▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355 676 666 765 📱+355 695 292 667 ose 📞+355 22 247 570
▶️Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate