Garsoniere me qira në Sarreq

Numri i njoftimit: 70086 | Postuar në: 15.02.2018, 15:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 42

Kati: 2

Ngrohja: Rrymë

Çmimi: 15.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dhoma

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një garsoniere me vendndodhje në Sarreq, rruga “Marin Biçikemi”. Banesa ka një sipërfaqe prej 42 m² dhe ndodhet në katin e dytë të pallatit.

✔Cilësitë:
- Përbëhet nga një dhomë.
- Ka vetratë xhami.
- Ka një banjo të kompletuar me të gjitha hidrosanitaret.
- Është e pamobiluar (përveç kuzhinës).
- Ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar dhe të njohur të qytetit.

🏷ÇMIMI: 15’000 lekë në muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate