Tokë për shitje në Ndocej

Numri i njoftimit: 70092 | Postuar në: 16.02.2018, 16:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 2720

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 54.000.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe totale prej 2720 m² me adresë: lagjja “Ahmet Haxhija”, rruga “Bashej”, Ndocej. Në përbërje të tokës është një shtëpi e vjetër dy-katëshe me sipërfaqe 386,3 m² për kat.

✔Cilësitë e tokës:
- Toka ka dalje në rrugën kryesore “Bajram Curri” si dhe në Unazën e qytetit.
- Toka ndodhet në një zonë të populluar që e bën të përshtatshme për ndërtimin e një banese private, të një pallati, të një ambienti shërbimi etj.
- Toka është e pajisur me certifikatë të rregullt pronësie.

🏷ÇMIMI: 20'000 lekë/m² - 544 Milionë Lekë
(I NEGOCIUESHËM).
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate