Shtëpi private njëkatëshe në shitje

Numri i njoftimit: 70095 | Postuar në: 17.02.2018, 11:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 70

Numri i kateve: 0

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 227

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private njëkatëshe 2+1 me sipërfaqe ndërtimi 70 m² dhe me adresë: rruga “Don Ndre Zadeja”, pranë shkollës jopublike 9-vjeçare ”Miqësia”.

✅Shtëpia përbëhet nga:
- Dy dhoma gjumi
- Salloni dhe kuzhina
- Një banjo

✔Cilësi të tjera të banesës:
- Është e shtruar me pllakë.
- Ka dritare duralumini dhe dyer druri.
- Ka një oborr me sipërfaqe 227 m².
- Është tërësisht e mobiluar.
- Zotëron dokumentacion të rregullt pronësie.

--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate