Vilë 2-katëshe në shitje në Shirokë

Numri i njoftimit: 70102 | Postuar në: 19.02.2018, 13:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 234

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 100

Çmimi: 125.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 2-katëshe 2+1 me vendndodhje në Shirokë afër restorant “Univers” dhe me sipërfaqe prej 234 m².

✅Vila përbëhet nga:
- 2 dhoma gjumi
- 2 sallone
- 2 kuzhina
- 2 ballkone
- 2 banjo

✔Cilësitë e vilës:
- Është e shtruar e gjitha me pllaka
- Ka dritare dopio-xham dhe me grila të jashtme.
- Ndodhet në hyrje të Shirokës me pamje nga liqeni i Shkodrës.
- Gjithashtu ka prespektivë për t’u ndërtuar edhe kati i tretë.

🏷ÇMIMI: 125’000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate