Shtëpi private 2+1 me qira

Numri i njoftimit: 70103 | Postuar në: 19.02.2018, 16:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 90

Numri i kateve: 1

Ngrohja: Qendrore

Sipërfaqja e oborrit: 135

Çmimi: 300 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2+1 me vendndodhje në rrugën “Pashko Gjeçi”, lagjja “3 heronjtë” dhe me sipërfaqe 90 m². Shtëpia ndodhet në katin e parë.

✅Shtëpia përbëhet nga:
- Dy dhoma gjumi
- Sallon + Kuzhinë
- Një banjo me të gjitha hidrosanitaret

✔Cilësitë e shtëpisë:
- Është e mobiluar.
- Ka sistem sigurie me kamera.
- Ka sistem nëntokësor ngrohjeje dhe ftohjeje
- Dritaret janë të pajisura me grilë elektrike.
- Ofron edhe 135 m² oborr dhe parking.

🏷ÇMIMI: 300 € në muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate