Berat, shes Vile 2-Kateshe 260 m² 90.000 Euro (Lagja Muzaka

Numri i njoftimit: 70112 | Postuar në: 22.02.2018, 10:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 260

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 110m2

Çmimi: 90.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


​Shitet Vile 2-Kateshe ne Berat me siperfaqe trualli 260m2 dhe siperfaqe ndertese 119m2 secili kat dhe pjesa tjeter oborr dhe magazine.
Vila eshte e organizuar me 4 dhoma me sip 4x4m2, 2 tualete, 2 korridore dhe 2 veranda e mobiluar.
Ka vende parkimi per 3-4 makina. Vila ndodhet ne lagjen "Muzakaj", rruga "Bektash Berberi" 25m nga rruga kryesore.
Eshte zone e qete dhe e pershtatshme per familje.

 Berat     Berat

Dërgo E-mail

 rezi